مشاوره شامل سه بخش اصلی است :
1- تجربه
2- قدرت ذهن در بسط امور
3- روابط عمومی بالا

شرکت تبلیغاتی سام گرافیک با بیش از 25 سال تجربه در زمینه مشاوره ، طراحی، گرافیک با مدیریت مجید نریمان فعالیت  مینماید.
در حال حاضر این مرکز میتواند شرکت شما را در خلق فضای تبلیغاتی به منظور حضور در بازارهای داخلی و خارجی یاری دهد.

سام گرافیک میتواند آرم و برند شما را طراحی وثبت کند. این کمپانی بیش از 600 طراحی آرم برای شرکتهای داخلی و خارجی انجام داده است.
.
 

اصالت و خط ایرانی چه در داخل و چه خارج از کشور زبانزد است. هنر و اصالت شرکت ایرانی میتواند در سنت طراحی آرم خلاصه شود.


 

بر خلاف تقویم شمسی و میلادی، شرکت سام گرافیک از طریق طراحی و چاپ تقویم قادر به مشخص کردن موقعیت شما بین شرکتهای دیگر است. ما میتوانیم انواع تقویم ها از قبیل تقویمهای دیواری، رومیزی، جیبی و فانتزی را طراحی کرده و به چاپ برسانیم. 

بسیاری از شرکتهای جهان از وب سایتهای خصوصی علاوه بر امور تبادل اطلاعات بصورت حضوری یا ارسال کاتالوگ استفاده میکنند.شما میتوانید تمامی  اطلاعات لازم را بصورت رایگان در معرض دید افراد قرار دهید.این مرکز با کادر مجرب آمادگی خود را برای انجام طراحی وب سایت دینامیک و استاتیک و همچنین در زمینه پایگاه داده اعلام میدارد.


 

سام گرافیک میتواند کار عکاسی و آرشیو صنعتی برای شما انجام دهد. این مرکز مجهز به دوربین های Nikon - Canon حرفه ای دیجیتال و آنالوگ است


 

سام گرافیک مجهز به دستگاههای چاپ فضای داخل کانن و دستگاه لمینیتور میباشد .فعالیتهای این کانون بر مبنای کیفیت  و تمامی امور چاپ که با دید کیفیتی شرکت انجام شده از لحاظ رنگ به مدت سه سال تضمین میگردد.

 

 

این کانون مجهز به دستگاه چاپ کارتهای پرسنلی ، کارتهای مگنتیک ، اسمارت و... میباشد . کلیه این کارتها در تیراژ 1 به بالا قابل تهیه میباشند . 

سام گرافیک اکنون با تجربه ربع قرن خود با انتخاب بهترین چاپخانه ها و کمپانیهایی که خدمات قبل و بعد چاپ میدهند همکاری میکند . استفاده از تجربه ، دانش روز و امکانات مدرن موجب شده است کیفیت در این کانون به یکی از فاکتورهای اصلی جهت پیشبرد اهداف تبدیل گردد .
 

 

 

 

 

تمامی حقوق این سایت در اختیار کانون آگهی تبلیغاتی سام میباشد